Catering

קייטרינג לעסקים

קייטרינג לעסקים

רבים מאיתנו מחפשים שירותי קייטרינג בעיקר עבור אירוע ייחודי כמו חתונה, בר מצווה או ברית, אך לא פחות מכך ישנו ביקוש גם לקייטרינג לעסקים. אירועים עסקיים הם אירועים הכוללים בתוכם תמיד מנות מעניינות ואיכותיות, במיוחד כשמדובר על אירוע בסדר גודל בינלאומי שאמור להקפיץ את החברה קדימה. עם זאת,  גם אירועים מקומיים וסטנדרטיים יותר כמו ערב השקה או אפילו ערב חברה דורשים בחירה נכונה של קייטרינג, כי לאוכל ישנו תמיד חלק חשוב בחוויית האורחים באירוע. גם אם המהות היא מוצר חדש שהחברה מוציאה, חלק משמעותי בזיכרון האורחים הוא האוכל שהגשתם. בחירה נכונה של קייטרינג לעסקים תסייע במיתוג נכון של החברה וביצירת רושם נכון.

קייטרינג שדואג למנות מגוונות ומעניינות

קייטרינג שעובד מול עסקים ומבוקש על ידם הוא קייטרינג רציני ומקצועי המציע מנות מגוונות ועשירות. חשוב לבחור קייטרינג לעסקים שבראשו עומד שף מנוסה שעבד במסעדות שונות וצבר ניסיון, ראה סגנונות שונים של בישול וטכניקות מגוונות וגם צבר ביטחון להרשים את הסועדים לא רק מבחינת טעם וקולינריה אלא גם מבחינה יצירתית. ישנם שפים שהמנות שלהם נחמדות וטעימות וישנם שפים שהמנות שלהם מראות גם הבנה קולינרית וגם מקוריות, יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה. במיוחד אם כך אתם רוצים למתג את עצמכם ואת החברה שלכם בתור מקוריים ויצירתיים אל תתפשרו על פחות. בחרו קייטרינג מומלץ לעסקים שמוציא מנות אחרות ממה שראיתם עד היום, ממש כמו הקייטרינג של שף אלעד לוי.

קייטרינג לעסקים הוא קייטרינג כשר!

בתור בעלי עסק או חברה, אפילו עסק בסדר גודל בינוני, אתם בוודאי מכירים את ההטרוגניות שישנה: עובדים מכל קשת הגילאים, שמתגוררים בישובים שונים ובעלי תחביבים שונים. הטרוגניות באה לידי ביטוי גם בנוגע להתייחסות לדת ומידת השמירה על כשרות. סביר להניח שיש עובדים חילוניים שנושא הכשרות אינו משנה להם, אך לרבים עניין הכשרות משמעותי. לכן, אל תקחו צ'אנסים. בין אם אתם מחפשים קייטרינג לאירוע עסקי חד פעמי ובין אם לעבודה שוטפת חשוב לבחור קייטרינג לעסקים שיש לו תעודת כשרות רשמית וחתומה. אל תתפשרו על כמעט כשר, או כשר בדברים מסוימים. בכל עסק ישנם עובדים המקפידים על דיני כשרות. דיני כשרות אינם קשורים רק להפרדת בשר מחלב. ישנם דינים נוספים הקשורים להכשרת בשר אך גם דינים הקשורים לשימוש בירקות. לכן, בחרו רק קייטרינג שיכול להציג תעודה רשמית כמו קייטרינג של שף אלעד לוי.

 

קייטרינג המציע מנות טריות ובריאות

נושא תזונה בריאה הוא נושא הנמצא בכותרות. יותר ויותר מבינים עד כמה תזונה בריאה משפיעה על הבריאות הכללית שלנו, כשבריאותנו הכללית קובעת עד כמה נהיה עובדים יעילים ומלאי מוטיבציה וכמובן משפיעה על מספר ימי המחלה שלנו. לכן, עשו בחוכמה ובחרו קייטרינג לעסקים שמציע מנות תוך מחשבה על בריאות. קייטרינג כזה יעשה שימוש בפרודוקטים בריאים וטריים יותר, יעדיף חומרי גלם איכותיים גם אם הם עולים מעט יותר (שמן זית על פני שמן סויה למשל), יפחית בסוכר, ישתמש בירקות רבים שיהיו טריים ויעשה שימוש בטכניקות בישול בריאות יותר כמו בישול ואידוי ופחות טיגון עמוק. היום אנשים מזהים בקלות מנות שהושקעה בהן מחשבה גם על עניין הבריאות והאיכות.

קייטרינג שידע להתאים את עצמו לכל אירוע

יש הבדל בין האוכל המוגש על בסיס יומיומי בחדר האוכל לבין האוכל המוגש לעובדים בהרמת כוסית או אירוע גיבוש לבין המנות שיוגשו בכנס שנתי אליו מוזמנים אורחים מחו"ל. חשוב לבחור קייטרינג לעסקים שידע להתאים את עצמו לכל סוג אירוע, ידע להמציא את עצמו מחדש על פי הבקשות והרצונות שלכם. כמובן שהאוכל המוגש בחדר האוכל יהיה יומיומי ופשוט יותר, אך חשוב שבקייטרינג ידעו לשלוף מנות מיוחדות ומקוריות שיתאימו לאירוע מסוים בו אתם רוצים להרשים את האורחים המוזמנים. כפי שציינו, מקוריות ויצירתיות היא חשובה בקייטרינג וכן גמישות והתאמה לרצונות שלכם לגבי כל אירוע. בחרו קייטרינג שאפשר לסמוך עליו שיוציא את המנות המתאימות לכל אירוע.

קייטרינג מסודר ומאורגן

לא רק הטעמים ומראה המנות הוא חשוב. קייטרינג האמון על כל עניין האוכל, בין אם בחדר האוכל מדי יום ובין אם באירוע ייחודי צריך להיות מאורגן ומסודר מאוד מבחינה לוגיסטית. חשוב שיהיה מצויד תמיד בכל הציוד הנדרש ואף ידאג לרזרבות למקרה הצורך, שיביא איתו מספיק כלים וציוד, החל מציוד לבישול ועד כלי הגשה עד לפרטים הקטנים ביותר. כמו באירוע פרטי, גם באירוע עסקי אתם נרגשים מדי ועסוקים בקבלת האורחים ודואגים לכך שהכל יתבצע באופן שוטף ללא תקלות. קייטרינג מומלץ לעסקים הוא כזה שיקח עליו את כל הארגון והלוגיסטיקה בתחום האוכל. הקייטרינג של שף אלעד לוי כולל בתוכו כמות מספיקה של עובדים המנוסים בארגון ובהעברת אירוע באופן חלק כך שמבחינה קולינרית אתם יכולים להיות רגועים.

קייטרינג המתחשב בכולם

בין אם זהו אירוע או ארוחה בחדר האוכל בחברה, חשוב שלקייטרינג תהיה מודעות רבה לגבי שוני בין אנשים מבחינת האוכל המתאים להם. היום גם בחברות קטנות סביר שתמצאו אנשים טבעונים וצמחונים כך שגם להם צריך הקייטרינג לדאוג למנות משביעות. חשוב גם שיהיו מנות שיתאימו לאנשים הרגישים לחומרים שונים כמו בוטנים, גלוטן ועוד. כבר עם תכנון המנות חשוב לראות שהקייטרינג אכן לוקח בחשבון אנשים אלה ודואג להם באופן קבוע למנות המתאימות להם.

קייטרינג המתאים לתקציב שלכם

כמו בכל שירות או בעל מקצוע שאתם מתעניינים גם קייטרינג לעסקים צריך להתאים לתקציב שלכם, במיוחד כשהעבודה איתו עומדת להיות שוטפת. חשוב שתדעו מראש כמה אתם מקציבים לעניין הארוחות או האוכל באירוע ותשוו בין שירותי קייטרינג שונים- מה כל אחד מהם יכול להציע לכם בסכום התקציב העומד לרשותכם. קייטרינג של שף אלעד לוי נותן שירות מצוין במחירים שפויים ולכן בעלי עסקים רבים בוחרים בו ושמו אף עובר מאחד לשני בתור קייטרינג מומלץ לעסקים.

קייטרינג באזור שלכם

מומלץ לבחור גם קייטרינג שיהיה ממוקם קרוב לחברה או למקום בו אתם עורכים אירוע. אמנם חשוב מאוד לוודא שמדובר על קייטרינג מסודר שיבוא מוכן בכל הציוד הנדרש אך לעיתים יכולות לקרות תקלות. תנו עדיפות לקייטרינג הממוקם קרוב אליכם כך שגם אם ישנה בעיה או הפתעה שצצה יהיה ניתן להתגבר עליה בקלות רבה יחסית.

קייטרינג לעסקים איתו אתם בוחרים לעבוד הופך להיות ממש כמו שותף שלכם, במיוחד כאשר מדובר על עבודה שוטפת בשיתוף פעולה. בחרו רק קייטרינג עליו תוכלו לסמוך במאת האחוזים שהוא יעשה את עבודתו היטב, יכין מנות משביעות, עשירות וטעימות לעובדים או מנות טעימות, מקוריות ומרשימות לאורחים המגיעים לאירוע העסקי שאתם מארגנים. קייטרינג של שף אלעד לוי הוא קייטרינג לעסקים שיש לו ביקוש רב. המנות הטעימות והמושקעות, צוות העובדים המסור שתמיד יעמוד לרשותכם או לרשות אורחי האירוע, היצירתיות והניסיון של שף אלעד לוי- כל אלה הופכים את הקייטרינג למצוין עבורכם.