fbpx

Catering

קייטרינג לברית

בחירה נכונה של מנות ושל שירותי קייטרינג לברית מילה

הגעתו של ילד חדש למשפחה מעניקה סיבה משמחת במיוחד להתכנסות במסגרת מצומצמת או מורחבת ולחגיגה משותפת עם ארוחה טובה. בכדי להבטיח את הצלחת האירוע יש לבחור בשירות של קייטרינג מומלץ לברית שיספק מענה שלם לטעם ולצרכים שלכם, ויגיש שפע של מנות טריות וטעימות באופן מקצועי, יעיל ואדיב.

בחירת מנות לאירוע

עבור ברית מילה אין סגנון ספציפי של תפריט שמקובל להגיש והוא נקבע בהתאם למספר פרמטרים בסיסיים:

  • טעם מועדף- שלא כמו בחתונה בה מושם יותר דגש על תפריט המשקף את חזון בני הזוג, בברית מילה אתם מבקשים בעיקר לשמח את המוזמנים. לכן כדאי להתייעץ עם בני המשפחה הקרובה המכירים את מרבית מוזמני האירוע, לגבי בחירת מנות לתפריט  שיספקו מענה המקובל על כולם. כך למשל, בחירת מנות לתפריט תושפע מאורחים צמחונים וטבעונים, רגישים לגלוטן, שומרי כשרות, הרבה ילדים וכדומה.
  • מספר מוזמנים- כמות האורחים באירוע, בין אם אירוע אינטימי או גדול, תשפיע אף היא על אופי המנות שיוגשו. כך למשל, באירוע קטן ניתן לבחור במנות גורמה יותר מורכבות ומיוחדות. בעוד שאירוע גדול נדרש במנות יותר מוכרות, העונות למכנה קולינארי משותף יותר רחב.
  • אופי האירוע- התפריט שייבחר עבור הברית יושפע גם מאופי האירוע, עונת השנה והשעה ביום שהוא מתקיים. כך למשל, באירוע יוקרתי ומוקפד הדגש יהיה על מנות גורמה מיוחדות ואילו באירוע משפחתי וקליל התפריט יכול יותר להתבסס על אוכל בייתי, טעים ומנחם. כמו כן התפריט יותאם גם לשעה בה מתקיים האירוע, בין אם מדובר באירוע ערב עם ארוחה מלאה או בראנץ' או צהרים עם ארוחה שאינה מכבידה. בנוסף יש הבדל בתפריט עבור אירוע חורפי או קיצי. כך למשל, באירוע חורף התפריט יכול להתבסס על מנות קדרה מהבילות וחמות בעוד שבקיץ התפריט יתבסס על מנות יותר קלילות עם הרבה סלטים טריים.
  • כשרות- במידה וצפויים להגיע לאירוע אורחים שומרי כשרות בחרו בחברה המספקת תעודת כשרות ברמת הקפדה מתאימה.
  • תקציב- סוג, מספר וכמות המנות שייבחרו לברית יושפעו גם מהגדרות התקציב לאירוע. יחד עם זאת חשוב לציין כי גם עם תקציב מוגבל קייטרינג מנוסה יידע לבנות תפריט טעים, עשיר ומגוון.

בחירת קייטרינג לברית מילה

כאמור, הבסיס להצלחת הברית מתבסס בעיקר על האוכל שיוגש בה, לכן חשוב לבחור בקפידה חברת קייטרינג לברית בהסתמך על מספר פרמטרים מרכזיים:

קייטרינג מומלץ לברית- שאלו בני משפחה, חברים ומכרים שלא מזמן ערכו ברית מילה אודות חברת קייטרינג מומלצת, מקצועית ואמינה המספקת אוכל משובח בסגנון שמתאים לכם

המנות- יש הרבה חברות קייטרינג לברית מילה וכל אחת מתמחה במטבח אחר, בין אם בשרי, חלבי, גורמה, ביתי, יווני, איטלקי, יפני ועוד.חשוב לבחור בחברה שיכולה לספק לכם תפריט מתאים לאופי האירוע ולטעם מועדף. בכל מקרה ולא משנה איזה סגנון של אוכל אתם רוצים באירוע, חשוב לבחור בחברה המגישה מנות על בסיס חומרי גלם איכותיים וטריים. מכיוון שאנו אוכלים גם עם העיניים, שימו לב לצורת ההגשה של המנות והיותן אסטתיות ונעימות לעין ומגרות את החיך

מקצועיות-בחרו בחברת קייטרינג לברית מילה מקצועית שמספקת מענה שלם ואיכותי לכל צורכי האוכל באירוע, בין אם מדובר בהגשה אדיבה וסובלנית לשולחנות על ידי צוות מלצרים מיומן, כלי הגשה ואוכל מתאים לקונספט מבוקש, כל אמצעי חימום, קירור, אחסון והגשה נדרש וכו.

זמינות- שלא כמו אירועים אחרים, מרגע הולדת הילד יש רק שמונה ימים לארגן את הבית. לכן יש לאתר עבור האירוע חברת קייטרינג זמינה, מנוסה בתחום זה, שיכולה להוריד מכם את הטרחה ולדאוג לכל הצד הקולינרי של הברית.

אמינות-חלק מהותי בבחירה של קייטרינג מומלץ טמונה באמינותו, יכולתו לעמוד בלוחות הזמנים ולספק מענה מדויק בהתאם לתפריט שנבחר מראש.

מחירים- בתחום הקייטרינג אין מחיר אחיד וכל חברה גובה תעריף שונה עבור המנות שלה. זאת בהתאם למוניטין, איכות ועלות חומרי הגלם ומידת מורכבות הכנתם.

לכו לטעום- אין כמו מבחן הטעימה בכדי לדעת אם המנות של חברת הקייטרינג טובות בעיניכם. אל תתעצלו וטרם בחירה סופית בקייטרינג לכו לטעום את המנות שמגישים.

חוזה- לאחר שאיתרתם חברת קייטרינג מתאימה דאגו לפרט בחוזה ההתקשרות את כל מאפייני השירותים שיוספקו, לרבות סוג ומספר מנות, מועדי הגשה, צורת הגשה וכדומה.

אופן הגשת מנות בברית מילה

בברית מילה מקובל להגיש מנות קלות לקבלת הפנים בטרם תחילת הטקס עצמו. בסיום הטקס ולאחר שכולם נרגעו, עוברים ללא עיכובים מיותרים למנות העיקריות הניתנות להגשה כמזנון בופה או בהגשה אישית לשולחנות. ולבסוף, לאחר הפסקה קצרה עוברים למנות הקינוח. יחד עם זאת, כל אירוע יש לבחון לגופו בהתאם לאופי ולקונספט מתוכנן, בין אם הוא כולל את הטקס הדתי או לא, אם הוא מתרחש בשעות היום או הערב, כולל ריקודים, הופעות ואטרקציות וכדומה.

בנסיוננו אירועי ברית מילה רבים, הן אם התקיימו בבית המשפחה, החלל אירוח, בטבע או באולם.

אנו יודעים להתאים את האירוע לפי אופי שתבחרו כל זה כמובן לפי תקציב, כמות מוזמנים, סגנון הגשה ותפריט שתבחרו להגיש לאורחים שלכם. הצוות המקצועי שלנו יהיה זמין וקשוב לכל צורכיכם במהלך האירוע ולפניו. 

חשוב לא להתפשר באירועים מסוג זה שכן האוכל הוא המרכיב העיקרי והמרכזי באירוע ולפנות לחברות קייטרינג המתמחות בסגנון אירוע שכזה