Catering

קייטרינג לאירועים

קייטרינג לאירועים

אירועים, בין אם אלה אירועים פרטיים או אירועים עסקיים, מהווים צומת, נקודה חשובה ומשמעותית. אירוע יכול להיות חתונה, בר מצווה/בת מצווה של הילדים, ברית או בריתה, אירועים שמהווים שבירת שגרה וזמן להסתכל על כל מה שיש לכם, להגיד תודה ובעיקר לשמוח. לפעמים רק בזמן האירוע אנו קולטים את כל מה שיש לנו ועד כמה בורכנו. אירוע עסקי הוא אמנם אישי פחות ולא נוגע למעגל האנשים הקרוב ביותר לנו, אך חברה מהווה אף היא סוג של ילד או בייבי עבור מי שהקים אותה ורואה איך היא מתקדמת או מתפתחת. לכן גם אירוע עסקי כמו כנס בינלאומי שאתם היוזמים שלו, ערב השקה של מוצר חדש ואפילו ערב חברה בו אתם יכולים לראות רגע מול עיניכם כמה אנשים לוקחים חלק בחברה שהקמתם הוא אירוע מכונן. לכן, באירוע כזה או אחר מומלץ להשקיע ולבחור קייטרינג לאירועים שיתן לכם משהו אחר, משהו ייחודי.

קייטרינג משלנו או קייטרינג של האולם?

בפני מי שמארגן אירוע המתקיים באולם אירועים וצריך לבחור קייטרינג ואחריו תפריט ומנות תמיד עולה השאלה האם ללכת עם חברת הקייטרינג שמציע האולם ולזרום עם מה שיש או להתאמץ עוד קצת, לבדוק ולחפש אך להגיע בסופו של דבר לקייטרינג שיספק את המנות שעליהן חלם ובסגנון שבדיוק אותו דמיין. ככל שמדובר על אירוע יוצא דופן יותר, אירוע חד פעמי שייזכר לתמיד, כך מומלץ ללכת עם החלומות שלכם ולמצוא קייטרינג לאירועים שעונה על כל הציפיות שלכם ואף מעבר. ישנו הבדל משמעותי בין חברות קייטרינג שונות. יש כאלה המספקות מנות לאירועים שאינן שונות בהרבה מהמנות שהן מגישות ביומיום. ישנן חברות קייטרינג לאירועים שיציעו משהו אחר לגמרי, שיציגו לכם מנות שנראות כאילו נלקחו מתוך תפריט של מסעדה עם כוכבי מישלן ומסעדות אלה הן אכן ההשראה לשף המתכנן את המנות וגם לעובדים. כך בדיוק קורה בקייטרינג של שף אלעד לוי. לכן, ככל שאירוע חשוב לכם יותר מומלץ להביא קייטרינג משלכם.

מנות בהן יופי וטעם נפגשים

החלטתם כבר על קייטרינג וכעת מה שצריך הוא לבחור את התפריט. הטעימות הן אחד השלבים הכיפיים בתכנון אירוע אז קחו את הזמן ואל תמהרו. תבחרו רק מנות שאתם שלמים איתן. המנות צריכות להיות כמובן טעימות, אך לא פחות מכך עשירות ומשביעות, שאנשים המגיעים לאירוע ירגישו שאכלו. ישנן חברות קייטרינג לאירועים המציעות דגימות של מנות ולא מנות. מנה צריכה להיות קלילה והצלחת לא צריכה להיות עמוסה מדי אך עדיין זו צריכה להיות מנה עשירה ומספקת. מומלץ להתמקד במספר לא רב מדי של מנות אך ליצור גיוון בתפריט ולדעת שאלו מנות שאתם שלמים איתן לחלוטין. בנוסף המנות צריכות להיראות טוב על הצלחת, להיות מלאות באסתטיקה, צבע ויצירתיות שאינם באים כמובן על חשבון הטעם, ממש כפי שמקפיד שף אלעד לוי לעשות בקייטרינג שלו.

מנות מחומרי גלם משובחים תוך מודעות לבריאות

קייטרינג מומלץ לאירועים הוא קייטרינג שמשקיע במנות שלו לא רק מחשבה אלא גם מקפיד להשתמש בחומרי גלם טובים. ישנן חברות קייטרינג שיעשו הכל כדי להוזיל את עלות המנה עבורם (אך לא בהכרח את המחיר ללקוח…) בין היתר באמצעות שימוש בחומרי גלם זולים הנחשבים בריאים פחות, שימוש בחומרי גלם קפואים ולא טריים (בשר, דגים) ועוד. תזונה בריאה היא נושא שיותר ויותר אנשים מודעים אליו. תזונה בריאה אינה אומרת ספירת קלוריות בכל מנה ומנות דיאטטיות- לא לשם כך אנשים מגיעים לאירוע… אלא מנות העשויות מחומרי גלם טריים ושבוחרים בהם חומר גלם טוב ובריא יותר במקום חומר זול ופחות בריא, למשל בחירה בשמן זית במקום שמן סויה. באופן כללי שימוש רב בירקות, דגים, בשר רזה עדיפים על שימוש רב בפחמימות, ושיטות הכנת מנות כמו אידוי, בישול או הקפצה עדיפות על טיגון בשמן עמוק.

קייטרינג אותו מובילים אנשים רציניים ומקצועיים

ישנן חברות קייטרינג רבות, חלקן נפתחו על ידי אנשים חובבי בישול שאוהבים לבשל למשפחתם ולא הרבה מעבר. יש הבדל גדול מאוד בין בישול למשפחה לבין ניהול קייטרינג, במיוחד קייטרינג לאירועים בו המנות צריכות להיות אטרקטיביות במיוחד. חברות כאלה המתבססות על חיבה לבישול יתקשו לעמוד באירועים בסטנדרטים גבוהים. על מנת לעמוד בסטנדרטים גבוהים ולספק מנות בקנה מידה בינלאומי כפי שבוודאי תרצו חשוב לבחור קייטרינג שבראשו עומד שף מנוסה כמו שף אלעד לוי שעבד ועמד בראש מטבחן של כמה מסעדות, התנסה בסגנונות בישול שונים ומשלב בין ניחוחות בינלאומיים לבין טעמים ביתיים ומוכרים. לא רק האדם העומד בראש הקייטרינג צריך להיות בעל ניסיון אלא גם עובדים זוטרים יותר. ישנן חברות קייטרינג המעסיקות גם תלמידי תיכון או לכל היותר חיילים משוחררים. חשוב לבחור חברה שעובדיה הם מנוסים, באים גם הם מהתחום ומכירים היטב את המנות המוגשות.

תודעת שירות גבוהה בנוסף למקצועיות במטבח

במיוחד קייטרינג המגדיר עצמו קייטרינג לאירועים צריך להיות גם בעל תודעת שירות גבוהה מאוד. לפני שמוזמני האירוע טועמים את המנות המוגשות, הם באים במגע עם עובדי הקייטרינג האחראיים על שירות והגשה- מלצרים או אחראי עמדות הגשה בבופה. לכן חשוב לוודא שעובדי הקייטרינג אינם רק מקצועיים בתחום הקולינריה אלא גם אדיבים וסבלניים, עובדים שיוכלו לתת מענה לאורחים ולענות על שאלות. תודעת שירות גבוהה חשובה גם בקשר ובשיתוף הפעולה בין חברת הקייטרינג לביניכם. איש הקשר שעובד מולכם, בין אם זה השף עצמו ובין אם בעל תפקיד אחר בחברה כמו מנהל שיווק, צריכים להיות אדיבים וסבלניים גם מולכם, להיות נכונים להתגמש ולבוא לקראתכם כך שתהיו מרוצים ותגיעו לאירוע עם ביטחון שהעומד לקרות הוא בדיוק מה שלו ציפיתם.

קייטרינג שערוך לכל מצב

לאירוע חשוב ומכונן אתם מגיעים עם ציפיות גבוהות ואמורים לסמוך על הקייטרינג שיעמוד בכל מצב. זהו בדיוק ההבדל בין קייטרינג מומלץ לאירועים לבין קייטרינג ברמה ממוצעת. אם קייטרינג ממוצע יספק שירות טוב כל עוד הכל הולך בדיוק לפי התכנון, קייטרינג מעולה יענה על ציפיות הלקוח גם במקרה של הפתעות או תקלות שאינן תלויות בו. כמובן שבכל מה שנמצא תחת אחריות הקייטרינג הוא אמור לתפקד היטב ולהגיע מוכן בכל הציוד הנדרש, כמות מספקת של עובדים ועוד, אך לעיתים ישנן תקלות שאינן תלויות בקייטרינג אך עובדיו אמורים להתאים עצמם למצב ככל האפשר.

כשרות- נושא שתמיד על הפרק

גם אם אתם חילוניים גמורים וכך גם משפחתכם או חבריכם הקרובים, עדיין, לאירועים מגיעים מגוון רחב של אורחים, שיכולים להיות גם מסורתיים או דתיים ובכל מקרה- שומרים על כשרות. לכן מומלץ מאוד לבחור קייטרינג לאירועים שהוא כשר ובעל תעודה רשמית המעידה על כך באופן חד משמעי. לא כדאי לקחת סיכון בנושא זה ולגרום, אפילו לאורח אחד, לא לאכול בגלל עניין הכשרות. קייטרינג של שף אלעד לוי הוא קייטרינג כשר בעל תעודה רשמית.

עומדי לפני אירוע משמעותי בחייכם? חתונה, ברית בר מצווה או בכלל אירוע עסקי המהווה נקודה פוטנציאלית לצמיחה עבור העסק שלכם? אין אירוע שיהיה שלם ללא אוכל, והכוונה היא לאוכל טוב וברמה גבוהה. השקיעו בבחירת קייטרינג מומלץ לאירועים שיענה על הציפיות שלכם ללא פשרות. אנחנו בקייטרינג של שף אלעד לוי עומדים לרשותכם בכל בקשה או שאלה.