Catering

קייטרינג כשר

קייטרינג כשר מומלץ

אוכל הוא אחת האטרקציות המרכזיות באירועים מכל סוג, החל מחתונה דרך מסיבת רווקות ועד יום הולדת לחברים או למשפחה. היום כשתחום הקולינריה פרץ את כל הגבולות ופתוח  לעולם הרחב הוא הפך לאטרקטיבי יותר מתמיד. לכן, בחירת קייטרינג ומנות היא אחת הבחירות המשמעותיות ביותר בארגון אירועים. נושא חשוב הקשור לבחירת קייטרינג הוא הכשרות. קייטרינג כשר בעל תעודת כשרות הוא בעל יתרון משמעותי. כך אתם יודעים שכל האורחים יוכלו לאכול בכיף, כולל אלה שמקפידים יותר ואפילו אורחים דתיים המקפידים על כל דיני הכשרות הכוללים הרבה יותר מאשר הפרדת בשר וחלב.

קייטרינג כשר ואוכל טעים- בהחלט הולך ביחד

רבים חושבים עדיין שממש כפי שמפרידים בין בשר לחלב כך ישנה הפרדה או סתירה בין קייטרינג כשר לבין קייטרינג המכין מנות מעולות. אולי בעבר היתה סתירה כלשהי. היום חלה התפתחות משמעותית גם במטבח הכשר ושימוש בחומרי גלם איכותיים המשמשים תחליף כי הם נחשבים פרווה. הקייטרינג של שף אלעד לוי מוכיח פעם אחר פעם עד כמה כשר וטעים יכולים ללכת יחד. במנות בשריות ישנו שימוש בחומרים משובחים כמו שומן אווז במקום חמאה, שומן משובח לא פחות. גם הקינוחים טעימים ואורחים מופתעים כל פעם מחדש שהקינוחים הם פרווה. התעדכנות וחדשנות כל הזמן היא הסוד שמאפשר שילוב בין כשר לטעים.

קייטרינג כשר לכל אירוע

קייטרינג מיועד לא רק לחתונות ואירועים בסדר גודל כזה אלא גם לאירועים קטנים ואינטימיים יותר.

שף אלעד לוי מציע גם ארוחות פרטיות רק בשבילכם ולפי טעמכם.

קייטרינג הוא דרך מעולה להפתיע את האורחים גם במסיבת יום הולדת קטנה, לפנק את עצמכם במסיבת אירוסין מצומצמת או במסיבת רווקות או רווקים. כל האפשרויות פתוחות. אם אתם תוהים למה אתם צריכים קייטרינג כשר באירוע קטן לחברים, מהניסיון של שף אלעד לוי לא תמיד אפשר לדעת. לפעמים גם חבר שאתם בטוחים שאתם מכירים היטב כחילוני מתגלה כשומר כשרות.

לכן תמיד כדאי לבחור קייטרינג כשר מומלץ שאתם יודעים שבו הכשרות לא באה על חשבון הטעם, כך גם אם זהו אירוע עסקי כמו ערב חברה או השקה.

קייטרינג גם לעסקים

בחירת חברת קייטרינג לא מיועדת בהכרח לאירוע חד פעמי. עסקים רבים בוחרים שירותי קייטרינג ועובדים איתם על בסיס יומיומי.

כאשר מדובר על קייטרינג המבשל ומכין ארוחות לעובדי החברה מידי יום חובה לבחור קייטרינג כשר בעל כל התעודות הנדרשות.

אם באירוע פרטי בחירת קייטרינג כשר היא מומלצת, כשזהו קייטרינג להסעדה על בסיס קבוע במקום עבודה הכשרות היא הכרחית. אל תהססו ובקשו לראות תעודה רשמית. אל תקבלו תירוצים כמו שתוקף התעודה בדיוק פג או שהתעודה בדיוק לא נמצאת במקום בכדי להראות לכם.

קייטרינג המקבל כשרות רשמית וחתומה ישמח להראות לכל לקוח את התעודה המוכיחה שהקייטרינג מכין אוכל כשר כדת וכדין.

דברים נוספים שחשוב לבדוק לפני בחירת קייטרינג

הכשרות היא חלק חשוב אך על מנת לבחור קייטרינג כשר מומלץ כדאי לשים לב למספר נקודות שישפיעו משמעותית על הצלחת האירוע כולו:

מנות יצירתיות ומעניינות: כפי שציינו, כשרות לא צריכה על חשבון שום דבר, כולל מנות יצירתיות, מעניינות ואסתטיות. היום כל אחד מנסה להמציא את עצמו ולהיות מקורי. בחרו קייטרינג שמציע מנות יצירתיות ומעניינות אך כמובן טעימות. בחרו קייטרינג בראשו עומד שף הפתוח למגוון סגנונות ומטבחים ומשלב בין כולם באופן הרמוני.

הקפדה על מרכיבים בריאים וטריים: היום יותר ויותר אנשים מקפידים על תזונה בריאה, ומצפים לקבל מנות בריאות גם באירועים אליהם הם מוזמנים ואפילו במקום העבודה.

בחרו קייטרינג כשר העושה שימוש במרכיבים בריאים כמו ירקות רבים ובשר רזה או דגים ומכין את המנות בטכניקות בריאות כמו אידוי ובישול ופחות טיגון.

המרכיבים גם צריכים להיות טריים מאוד. מומלץ לבחור את הקייטרינג ממש לפני האירוע

הקפדה על היגיינה: את המנות הבריאות צריכים ללוות גם תהליכי הכנה והגשה נכונים בהם ישנה שמירה על היגיינה. המודעות צריכה להיות לכל תהליך, החל מהעבודה במטבח דרך הבאת המנות בקירור ועד ההגשה עצמה במקום האירוע.

איכות וכמות העובדים: כפי שציינו, חשוב שעל הקייטרינג ינצח שף בעל כשרון, יצירתיות וניסיון אך מעבר לשף מנצח על העבודה יש לבדוק מיהם העובדים המבצעים אותה.

ישנם שירותי קייטרינג המעסיקים עובדים חסרי ניסיון לחלוטין. אל תתפשרו על קייטרינג כזה גם אם זהו קייטרינג כשר. בחרו קייטרינג שגם העובדים בו מנוסים ובעלי זיקה לתחום. לא רק עובדי המטבח צריכים ל"שחות" בתחום אלא גם מלצרים או אחראי עמדות בבופה האירוע. הם צריכים להכיר את הרכיבים ואת הכנת המנות כדי לפרט במידת הצורך.

טעימות: כמובן שבסופו של דבר הבחירה בקייטרינג צריכה להתבצע על סמך הטעם והתחושה שלכם ולכן שלב הטעימות הוא שלב קריטי בבחירה. מומלץ להתמקד במספר לא גדול של מנות, כאלה שהיו לכם טעימות במיוחד ושאתם בטוחים בהן במאה אחוזים. אם מדובר על אירוע עם מוזמנים רבים כמו חתונה, הזמינו לטעימות עוד כמה אנשים קרובים שאתם סומכים על דעתם ובחרו את המנות שזכו להצלחה הגדולה ביותר.

שירות, אדיבות ושיתוף פעולה: מעבר ליכולות המקצועיות של מפעילי הקייטרינג, החל מהשף העומד בו ועד עובד המטבח הזוטר, חשוב שתיהיה כימיה ואפשרות לשיתוף פעולה מלא. חשוב שתיהיה הבנה ביניכם לבין איש הקשר מטעם החברה, בין אם זהו השף עצמו או איש השיווק, שהחברה תגלה סבלנות ואדיבות ונכונות להיענות לכל בקשה שלכם. תודעת שירות היא חשובה לא פחות מטעם המנות.

המלצות-כדאי או לא?

טעם הוא עניין אישי ולכן אנשים לא תמיד בטוחים האם להתבסס על המלצות או לבדוק ולברר באופן אישי לחלוטין. אין סתירה בין הסתמכות על המלצות לבין בדיקה אישית.

המלצות הן סינון ראשוני לפני הבדיקה שאתם מבצעים. העובדה שאתם בודקים קייטרינג כשר מומלץ מהווה נקודת פתיחה טובה יותר. אם אתם מוזמנים לאירוע יש לכם גם נקודת מבט של אורח באירוע ולא רק חוות דעת של מארגני האירוע. שימו לב לתחושה שלכם לגבי האוכל במובן הרחב שלו: טעם, האם נותר תוך ארוך בבופה או שיכולתם לגשת בחופשיות לעמדות, האם המלצרים או הנציגים מטעם אותה חברה היו אדיבים ונעימים. אלה נקודות חשובות לא פחות מטעם האוכל.

לסיכום, מציאת קייטרינג כשר שיגיש אוכל ברמה גבוהה ובסגנונות מגוונים ומודרניים דורשת התעמקות ובדיקה אך כמובן בהחלט אפשרית. הקייטרינג של שף אלעד לוי הוא קייטרינג כשר המגיש אוכל ברמה הגבוהה ביותר, עובד מולכם בסבלנות ומעבר לכך דואג לאווירה נעימה ושירות ברמה גבוהה ביותר בזמן האירוע.